Nové pristory

Dňa 1.2.2024 sme sa presťahovali v rámci budovy polikliniky na 5. poschodie blok C. Došlo tak k rozšíreniu počtu ambulancií a tiež personálu 

Terapeutická skupina

Od 9.9. 2021 pre vás otvárame podpornú terapeutickú skupinu pre ľudí, ktorí majú problémy s alkoholom. Skupina sa bude konať každý štvrtok o 17:00 v priestoroch psychologickej ambulancie. Viac info telefonicky prípadne mailom. Zmena v cenníku

Od 1. septembra 2021 sme zaviedli zmeny v cenníku psychiatrickej ambulancie.Psychologická ambulancia

Vzhľadom na zvýšený dopyt po psychoterapii sme pre vás otvorili ďalšiu psychologickú ambulanciu, ktorá bude v prevádzke v čase štandardných ordinačných hodín.Lockdown – aktuálne info

Od 1. januára 2021 v čase od 05:00 hod. platí prísny zákaz vychádzania s minimom výnimiek!

Medzi výnimkami je aj cesta do zdravotníckeho zariadenia za účelom neodkladnej zdravotnej starostlivosti, preventívnej prehliadky alebo plánovanej zdravotnej starostlivosti, vrátane sprevádzania blízkej osoby alebo príbuzného a cestu späť. (zdroj: https://korona.gov.sk/zakaz-vychadzania/)

Pokiaľ ste si rezervovali termín v ambulancii, môžete nás v prípade priaznivého zdravotného stavu navštíviť. Psychoterapiu a psychologické vyšetrenia realizujeme aj ONLINE (skype, zoom). Za účelom psychiatrického vyšetrenie je nutné navštíviť ambulanciu osobne. V prípade, že máte dohodnutý termín psychoterapie či psychologického vyšetrenia a máte záujem ho realizovať online, prosím kontaktujte nás vopred.

V prípade, že ste pozitívny na Covid-19, ste v karanténe, cítite príznaky chrípky, máte horúčky, nádchu a pod. zostante prosím doma, budeme sa snažiť vám pomôcť online.

Počas každého osobného stretnutia v ambulancii dodržiavame bezpečnú vzdialenosť. Priestory sú nonstop vetrané a pravidelne dezinfikované. Podmienkou každej návštevy je nosenie rúška a dezinfekcia rúk pri vstupe do ambulancie. Počas terapie platí zákaz konzumácie jedál a nápojov. Pre lepšiu ochranu odporúčame zabezpečiť si respirátor typu FFP2/FFP3 (dostupné v lekárni, v predajniach Lidl a pod.). V prípade potreby vám poskytneme bezplatne jednorázové zdravotnícke rúško priamo v ambulancii.

 

Parkovanie

Koncom roka 2020 zaviedla MČ BA Nové mesto parkovaciu politiku v rámci, ktorej je spoplatnené parkovanie na vyznačených parkovacích miestach. Príslušníci MP denne s obľubou kontrolujú vozidlá v okolí polikliniky. Odporúčame vám využívať parkovisko v suteréne polikliniky. V prípade, že budete parkovať mimo polikliniky, využívajte vyhradené parkovacie miesta a nezabudnite uhradiť parkovné.

Domáca karanténa

V prípade, že ste sa ocitli v domácej karanténe, pociťujete zhoršenie psychického stavu neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás aj online, pracujeme v pohotovosti aj počas víkendov.